+90 212 563 97 36
info@istelsan.com.tr

Hakkımızda

Bilişim sistemleri çözüm ortağınız

Bilişim sektöründe 1986 yılından bugüne küçük, orta ve büyük işletmelere hizmet veren İSTELSAN Telekom profesyonel ekibi ile Telekomünikasyon, Bilgisayar, Güvenlik ve Kamera sistemleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu, kurulduğu günden bu güne, İSTELSAN Telekom ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.

İSTELSAN Telekom kendi alanında; hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede bir kadroya sahiptir.

İnternet dünyasında standartlara uymayan web siteleri kullanıcı ve pazar kaybederken kolay gezilebilen ve standartlara uygun siteler kazanıyor ve kazandırıyor.

Yeni medyanın öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonelce çözümler üretiyoruz.

Değerlerimiz;

 • Tasarım Anlayışımız
  İşlevsel olanı estetikle bütünleştirmek
 • Standart fiyat anlayışı
  Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart fiyat teklifleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet eder.
 • Müşteri Memnuniyeti
  Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir
 • Profesyonel Yaklaşım
  Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek.

Ortak Değerlere Bağlılık :

Müşteri memnuniyeti
Gelişime açıklık ve dinamizm
Dürüstlük ve Güvenilirlik
Tam zamanında hizmet teslimi
Yasalara ve kişisel haklara saygılı olmak
Topluma ve çevreye duyarlılık
Takım çalışmasına bağlılık
Takım ruhuna müşteri dahiliyet